Přehled  cyklotras v Plzeňském kraji

 

 

 

 

Přehled cyklotras dále v textu podrobně rozepsaných: (Aktualizace 3. 9. 2011)

3

31, 33, 35, 36, 37, 38

121

305, 306, 312, 313, 331, 332, 351, 352

0005, 0006, 0016, 0043

1023, 1042, 1064, 1069

1140, 1141, 1143, 1144

1201

2014, 2015, 2031, 2032, 2033, 2034, 2035, 2037, 2038, 2039, 2040, 2041, 2042, 2046, 2047, 2048, 2049, 2050, 2051, 2052, 2053, 2054, 2055, 2072, 2075, 2077, 2078, 2079, 2080, 2082, 2083, 2084, 2085, 2086, 2087, 2088, 2089, 2091, 2092, 2093, 2094, 2095, 2096, 2097, 2099

2100, 2101, 2108, 2109, 2111, 2113, 2114, 2115, 2116, 2117, 2118, 2119, 2120, 2121, 2122, 2123, 2124, 2125, 2126, 2127, 2128, 2138, 2138a, 2141, 2143, 2144, 2145, 2146, 2147, 2148, 2149, 2150, 2151, 2153, 2154, 2157, 2158, 2161, 2162, 2163, 2166, 2167, 2168, 2169, 2170, 2171, 2172, 2173, 2185, 2186, 2187, 2188, 2189, 2190, 2191, 2192, 2193, 2194, 2195, 2199

2200, 2201, 2202, 2203, 2204, 2205, 2206, 2207, 2208, 2209, 2210, 2211, 2212, 2213, 2214, 2215, 2216, 2217, 2218, 2219, 2220, 2221, 2222, 2223, 2224, 2225, 2232, 2235, 2236, 2237, 2238, 2239, 2240, 2251, 2258, 2259, 2260, 2261, 2262, 2263, 2264, 2265, 2277, 2280, 2281, 2282, 2283, 2287.

 

Celkem 183 cyklotras nebo jejich částí v délce 3396,5 kilometru.

 

Stav značení cyklotras není dosud plně dokončen a časem přibudou ještě další.

 

 

Legenda k průběhu cyklotras:

 

Silně zvýrazněná jsou čísla cyklotras a průchozích bodů.

Kurzívou jsou zvýrazněny průběhy cyklotras před vstupem do Plzeňského kraje a za výstupem z Plzeňského kraje.

První číslo za průchozím bodem je vzdálenost mezi body, druhé číslo v závorce je celkový počet kilometrů cyklotrasy v Plzeňském kraji.

Zkratka CT a číslo cyklotrasy za závorkou znamená křižování s touto cyklotrasou.

Cyklotrasa 2277, která vede okresem Klatovy z Mochtína přes Újezdec do Lubů v délce 5 km není níže rozepsána.

 

 

Trasa 3 vede z Prahy - Výtoně okresy Praha - město, Praha - západ a Beroun přes Radotín, Dobřichovice, Řevnice, Neumětely a Hořovice do Zaječova v délce 65 km.

Okres Rokycany - Zaječov, Těně 4 (4) CT 2153 Strašice, Smolárna 2 (6) CT 2158 Strašice 2 (8) CT 2252 Dobřív, Melmatěj 2 (10) CT 2157 Dobřív 4 (14) CT 2147, 2154, 2251 Hrádek 4 (18) Kamenný Újezd 2 (20) Rokycany bazén 3 (23) CT 2155, 2158, 352  Rokycany západ 2 (25) CT 2127 Rokycany Starý zámek 4 (29) CT Ejpovice 2 (31) CT 2124 Kyšice rozc. 3 (34) CT 2159 - okres Plzeň město - Plzeň, Červený Hrádek 2 (36) CT 2151 Plzeň, Bukovec 3 (39) CT 2151 Plzeň Doubravka, Svatý Jiří 2 (41) CT 2151 Plzeň Štruncovy sady 4 (45) CT 31, 35, 37 Plzeň, Slovany 5 (50) CT 31 Plzeň, Tyršův most 2 (52) CT 2125 Plzeň, přehrada České údolí 4 (56) CT 2151 Plzeň, Valcha 1 (57) Plzeň, Lhota 2 (59) okres Plzeň jih - Důl Hugo 3 (62) CT 2259 Dobřany 3 (65) Chlumčany 4 (69) Dnešice 3 (72) CT 2166 Soběkury 4 (76) CT 2185 Merklín 4 (80) CT 38 Na Radosti 3 (83) okres Domažlice -  Zelený Háj 2 (85) CT 2185 Poděvousy 3 (88) Srbice 2 (90) Koloveč 3 (93) CT 305 Kanice 3 (96) Hradiště 2 (98) Statěnice 4 (102) Nad Novým Dvorem rozc. 3 (105) CT 2194 Podzámčí rozc. 4 (109) CT 2193 Kdyně náměstí 2 (111) CT 2042 Kdyně žst 1 (112) CT 2042, 2195 Prapořiště 1 (113) CT 2014, 2042 Všeruby rozc. 6 (119) CT 2014, 2015, 33, 36 Všeruby (CZ/D) 1 (120) CT 2014.

Pokračuje v Německu do Furth im Waldu souběžně s trasou 2014, dále do Chamu jako Chambtal - Radweg a přes Walderbach a Hirschling do Regensburgu jako Regental - Radweg v celkové délce 105 km.

 

Trasa 31 – okres Plzeň město - Plzeň Štruncovy sady CT 3, 35, 37 Plzeň Slovany 5 (5) CT 3 Plzeň, Koterov 2 (7) CT 2151 okres Plzeň jih - Starý Plzenec 4 (11) CT 2124 Šťáhlavy 4 (15) CT 2039, 2128 Nezvěstice 5 (20) CT 2125 Žákava, rozc. 2 (22) CT 2146 Zdemyslice 3 (25) CT 2143 Blovice 4 (29) 2144, 2147 Vlčice, rozc. 1 (30) CT 2145 Ždírec 3 (33) CT 2040 Myť, rozc. 1 (34) CT 2148 Srby 4 (38) Dvorec rozc. 2 (40) CT 2041 Nepomuk žst. 1 (41) Čmeliny 4 (45) Kladrubce 3 (48) Mladý Smolivec 5 (53) CT 2039, 2046 Lnáře 6 (59) CT 1063, 1064.

Pokračuje okresem Strakonice přes Blatnou, okresem Písek přes Mirotice, Varvažov, Zvíkovské Podhradí, Bernartice a okresem Tábor přes Rataje a Stádlecký most do Lomu v celkové délce 89 km.

 

Trasa 33vede ze Všerub přes Orlovice do Hadravy v celkové délce 14 km.

okres Klatovy – Hadrava, Nýrsko 3 (3) CT 2047, 2048, 2049, 2050, 2052 Stará Lhota 3 (6) CT 2049 Gubrův Dvorec 5 (11) 2049 Hamerský Dvůr  2 (13) CT 2053 Hamry 3 (16) Rudolfovna 6 (22) Špičák 3 (25) CT 33, 2100 Železná Ruda 4 (29) CT 2072, 2113 Železná Ruda kostel 1 (30) Gerlova Huť 4 (34) CT 2116, 2120 Nová Hůrka 5 (39) CT 2115 Skelná 4 (43) Vysoké Lávky 3 (46) Prášily 3 (49) 2113 Velký Bor rozc. 5 (54) Mosau 4 (58) Srní 2 (60) CT 2114, 2121 Rokyta rozc. 4 (64) CT 2117 Antýgl 1 (65) Modrava 5 (70) CT 1023, 2113 Filipova Huť 2 (72) CT 1042.

Pokračuje okresem Prachatice přes Kvildu, Lenoru a Stožec do Nové Pece a okresem Český Krumlov přes Horní Planou, Frymburk a Lipno nad Vltavou do Vyššího Brodu v celkové délce 121 km.

 

Trasa 35 – okres Plzeň město - Plzeň Štruncovy sady CT 3, 31, 37 Plzeň Roudná 1 (1) CT 37 Plzeň, Šídlovák 5 (6) Kovářovo pole 2 (8) CT 2151 U Četníka 2 (10) okres Plzeň sever -  Ledce 4 (14) Žilov 1 (15) Tatiná 2 (17) Tlucná 3 (20) Horní Bělá 3 (23) Porajt 2 (25) Spankov 2 (27) Kostelík, rozc. 1 (28) Dvůr Libenov 4 (32) CT 2262 Na Kamenci 2 (34) Lipí 2 (36) Manětín, odb. na koup. 3 (39) Manětín, rozc. 1 (40) CT 351, 352 Manětín, odb. na Žlutice 1 (41) CT 352 Domašín, odb. 6 (47).

Dále pokračuje přes Žlutice, Chyše, Valeč, Kadaň a Klášterec nad Ohří do Měděnce v okrese Chomutov v délce dalších 78 km.

 

Trasa 36 vede z Měděnce, okres Chomutov, v Broumově má svůj 158 km.

Okres Tachov – Broumov, Jalový Dvůr, rozc. 4 (4) Žďár 4 (8) Halže, rozc. 4 (12) CT 2169 Svobodka 2 (14) Světce, rozc. 3 (17) CT 2171 Tachov, rozc. s MO 1 (18) Tachov, Rokycanova 1 (19) CT 2138, 2200 Tachov, Chodská 1 (20) CT 2200 Velký Rapotín 4 (24) Maršovy Chody 2 (26) CT 2172 U sv. Anny 5 (31) CT 2172 Žebráky 2 (33) Hoštka 3 (36) Sv. Kateřina 2 (38) Železná 10 (48) – okres Domažlice - Eisendorfská Huť 3 (51) Pleš 4 (55) Pleš, rozc 1 (56) Václav (bývalá osada) 1 (57) Pod Zvonem (křiž.) 1 (58) Mostek (křiž.) 2 (60) Rybník 3 (63) CT 2141 Švarcava, rozc. 3 (66) Hraničná 4 (70) Lučina, Skalka 4 (74) Mýtnice (bývalá osada) 3 (77) Nemanice  2 (79) Lísková, rozc. 2 (81) Nad Bastlovým mlýnem 2 (83) Pod Čerchovem, rozc. 5 (88) Na Zlomu 3 (91) Bystřice 4 (95) Na Podkově 7 (102) Česká Kubice, rozc. 3 (105) CT 2014, 2015 Spáleneček 2 (107) Maxov, rozc. 3 (110) CT 2015 Myslív (bývalá osada) 3 (113) Všeruby, rozc. 2 (115) CT 3, 2014, 2015.

 

Trasa 37 vede z Plzně, Štruncových sadů v okrese Plzeň město do Železné CZ/D, okres Domažlice v délce 102 km.

Okres Plzeň město - Plzeň, Štruncovy sady CT 3, 31, 35, Plzeň, Roudná 1 (1) CT 35 Křimice východ 5 (6) CT 2151 Křimice 2 (8) CT 2151 Vochov 3 (11) CT 2259 Kozolupy 2 (13) Bdeněves 3 (16) Plešnice 4 (20) Nová Jezná 2 (22) Pňovany 3 (25) Nový Dvůr 3 (28) Pňovany žst. 1 (29) Pod Vechtrem rozc. 2 (31) okres Tachov - Vranov východ 2 (33) CT 2204 Vranov 2 (35) CT 2204 Stříbro, Červená lávka 3 (38) Svinná západ 2 (40) 2204 Svinná 1 (41) CT 2204 Sytno 2 (43) Lhota u Stříbra 1 (44) Žďár rozc. 3 (47) CT 2210 Žďár 1 (48) Klášter Kladruby 1 (49) CT 306 Kladruby 1 (50) CT 2223, 306 Kladruby rozc. 1 (51) CT 306 Brod u Stříbra 5 (56) CT 2211 Pod Šibeničním vrchem 4 (60) CT 2211 Prostiboř rozc. 1 (61) CT 2211 Staré Sedlo 2 (63) CT 2238 Staré Sedlo rozc. 1 (64) Racov 3 (67) Strachovice 3 (70) Bernartice 2 (72) Borek 2 (74) CT 2240 Sycherák rybník Chobot 2 (76) Dubec 3 (79) CT 2235 Pavlíkov 1 (80) okres Domažlice - Bělá nad Radbuzou 3 (83) U Bystřice 2 (85) Nový Dvůr 5 (90) Karlova Huť 3 (93) Pod mufloním vrchem rozc. 2 (95) Waldorf 1 (96) CT 2230 Železná Huť 2 (98) CT 36 Železná 3 (101) CT 2230, 36 Železná rozc. 1 (102) CT 36 Železná CZ/D.

 

Trasa 38 vede z Merklína v okrese Plzeň jih do Hubenova, okres Klatovy v délce 43 km.

Okres Klatovy - Merklín CT 3 Otěšice rozc. 3 (3) CT 2185 Roupov rozc. 2 (5) CT 2186 okres Klatovy - Vřeskovice 3 (8) Lhovice 3 (11) Švihov 3 (14) CT 2042, 2099, 332 Svatý Jiljí 1 (15) CT 2042 Výrov 5 (20) Komošín 2 (22) Svrčovec 3 (25) CT 2076, 332 Tajanov 3 (28) CT 2052, 305, 332 Klatovy lázně 1 (29) CT 2054, 305 Klatovy žst. 1 (30) CT 2035, 2052, 305, 332 Luby 5 (35) CT 2035, 332 Vrhaveč 3 (38) CT 332 Radinovy 3 (41) CT 2098, 332 Hubenov 2 (43) 2033, 332.

 

Trasa 121 vede z Volyně v okrese Strakonice do Nové Vsi v délce 16 km.

Okres Klatovy - Nová Ves - Panské Mlýny 2 (2) Soběšice 3 (5).

 

Trasa 305 – okres Domažlice – Koloveč CT 3 Chocomyšl 3 (3) CT 2042 Lučice 3 (6) CT 2042 okres Klatovy – Poleň 4 (10) Věckovice odb. 3 (13) Drslavice 1 (14) CT 2099 Tajanov 5 (19) CT 332, 2052 Klatovy 2 (21) CT 332, 2052 Klatovy (hřbitov) 2 (23) Klatovy (zahrádky) 2 (25) Činov, křižovatka 1 (26) CT 2080 Kydliny 2 (28) Hoštice 2 (30) Mochtín 2 (32) Hradiště 5 (37) Lukoviště, křižovatka 2 (39) CT 2041 Mlázovy 1 (40) CT 2036, 2041, 2097 Vlčkovice 2 (42) Buršice 3 (45) CT 2082 Suchá 1 (46) CT 2082 Ústaleč 3 (49) CT 2086, 2091 Čejkovy 4 (53) CT 2080, 2084 Zbynice 2 (55) CT 2084 Hrádek 3 (58) CT 2078 Tedražice 2 (60) CT 2084 Sušice 4 (64) CT 313, 331, 2031.

 

Trasa 306 – okres Tachov - Klášter Teplá rozc. CT 352, Zahrádka 5 (5) CT 2208 Loučky 1 (6) CT 2208 Kamýk rozc. 1 (7) CT 2219 Řešín 4 (11) Bezdružice 2 (13) CT 2208, 2213, 2214, 2218, 2221 Staré Lázně 1 (14) CT 2218 Konstantinovy Lázně 2 (16) CT 2206, 2220 Okrouhlé Hradiště 2 (18) CT 2225 Okrouhlé Hradiště rozc. 1 (19) CT 2206 Bezemín 3 (22) Rochlov 2 (24) CT 2215 Lomnička 2 (26) Kšice 3 (29) CT 2222 Stříbro 8 (37) CT 2204, 2214 Vrbice u Stříbra 7 (44) CT 2203 Láz 2 (46) Kladruby 2 (48) CT 2223 Klášter Kladruby 2 (50) Pozorka 2 (52) Kostelec 5 (57) CT 2217 Nedražice 2 (59 km) CT 2209 U sv. Apoleny 2 (61) Hradišťany 1 (62).

 

Trasa 312 – okres Klatovy – Žichovice CT 313, 2084 Velké Hydčice 5 (5) CT 2111 Horažďovice 4 (9) CT 1069, 2046 Horažďovice, Předměstí 3 (12) 2161.

Pokračuje okresem Strakonice přes Bratronice do Blatné v délce 19 km.

 

Trasa 313 - okres Klatovy – Sušice CT 2031, 305, 331, Chmelná 4 (4) Čepice rozc. 3 (7) Žichovice 3 (10) CT 312.

 

Trasa 331 - okres Klatovy – Sušice CT 305, 313, 2031, Sušice, Šumavy 2 (2) CT 2079 Dlouhá Ves 3 (5) Anín 4 (9) CT 2108 Radešov 3 (12) CT 2087 Rejštejn 2 (14) Svojše 4 (18) Zhůří 6 (24) CT 2123 Horská Kvilda 4 (28) CT 1042, 2123.

Pokračuje okresem Prachatice přes Kvildu do Bučiny na hraniční přechod v délce 11 km.

 

Trasa 332 – okres Plzeň jih – Merklín, Otěšice, rozc. 3 (3) Roupov, rozc. 3 (6) Vřeskovice 2 (8  Lhovice 2 (10) Švihov 3 (13) CT 2042, 2099 okres Klatovy -  Před Švihovem 1 (14) CT 2042 Malechov 3 (17) Dolany 2 (19) CT 2099 Svrčovec 3 (22) Tajanov 3 (25) CT 305, 2052 Klatovy, žst 2 (27) CT 305, 2052 Luby 3 (30) Vrhaveč 4 (34) Radinovy 2 (36) Hubenov 1 (37) CT 2033 Běšiny 2 (39) CT 2033, 2036, 2038, 2048, 2094, 2095 Úloh 3 (42) CT 2033, 2094, 2095 Nemilkov 4 (46) CT 2033, 2094 Velhartice 2 (48) CT 2031, 2033, 2091, 2095 Zahálka 1 (49) CT 2033 Čeletice 4 (53) CT 2033, 2092, 2094 Keply 4 (57) CT 2034, 2079, 2093, 2199 Stará Huť 1 (58) CT 2034 U Obrázku, rozc. 7 (65) CT 2034.

 

Trasa 351 vede z Rakovníka do Jesenice v délce 24 km.

Okres Plzeň sever – Jesenice - Ostrovec 5 (5) Velečín 2 (7) Blatno 3 (10) Tis 4 (14) Poustky 7 (21) Rabštejn nad Střelou 3 (24) CT 351 Stvolny 3 (27) Manětín, rozc. 6 (33) CT 35, 352

 

Trasa 352 vede od kláštera Teplá do Heřmanova v délce 4 km.

Okres Plzeň sever – Heřmanov, Úterý 6 (6) CT 2221 Světec 3 (9)  Dolní Jamné 3 (12) Chudeč 2 (14) Březín 4 (18) Budík 1 (19) Nečtiny 2 (21) Manětín, odb. na Žlutice 5 (26) CT 35 Manětín, rozc. 1 (27) CT 35, 351.

 

Trasa 0005 vede okresem Beroun ze Zdic od žst přes Točník do Opyše v délce 16 km.

Okres Rokycany - odbočka červené TZ - Zbiroh 3 (3) CT 0006, 0043.

 

Trasa 0006 okres Rokycany – Zbiroh CT 0005, 0043 Malý Újezd 3 (3) Kařez.2.(5) Kařízek. 2 (7) Komárov, Sokolovice 5 12

Pokračuje okresem Beroun do Rpet v délce 10 km.

 

Trasa 0016 vede z Broum v okrese Beroun do Ručiček v délce 8 km.

Okres Rokycany – Ručičky - Čilá 5 (5) Hradiště 2 (7) Zvíkovec 2 (9) CT 1043.

 

Trasa 0043 vede od hradu Krakovec do Šípů v délce 2 km.

Okres Plzeň sever – Šípy, Slatina 4 (4) Chříč 2 (6) Zvíkovec 6 (12) CT 0016 – okres Rokycany – Mlečice 4 (16) Terešov 4 (20) Třebnuška 2 (22) Přísednice 4 (26) Zbiroh 3 (29) CT 0005, 0006.

 

Trasa 1042 – okres Klatovy -Horská Kvilda CT 331, 2123 Pod Korýtkem 5 (5) Filipova Huť 1 (6) CT 33 Ptačí nádrž 4,5 (10,5) CT 1023 Na Ztraceném 2 (12,5) CT 1023 Březník 2 (14,5).

 

Trasa 1023 pásová červená – vede z Klápy v okrese Prachatice přes Strážný v délce 61,5 kilometrů.

Okres Klatovy -U pramene Vltavy - Ptačí nádrž 5 (5) CT 1042 Na Ztraceném 2 (7) CT 1042 Modrava 5,5 (12,5) CT 33, 2113.

 

Trasa 1064 – okres Plzeň jih - Lnáře CT 31, Hradiště 3 (3) Záhorčičky 2 (5).

Pokračuje v okrese Strakonice do Podolí, rozc. v délce 23 km.

 

Trasa 1069 vede z Hoslovic do Kalenic okresem Strakonice v délce 11 km.

Okres Klatovy – Kalenice, Boubín 5 (5) Horažďovice žst 3 (8) CT 312, 2046.

 

Trasa 1140 vede z Javorníku v okrese Prachatice v délce 1 km.

Okres Klatovy - Za Javorníkem 1 (1) Krankoty 1 (2) Ždánov křižovatka 1 (3) CT 1143 Sedlo Ždánov 2,5 (5,5) CT 1141 Ždánov 0,5 (6) CT 1143 Žlíbek 2 (8) CT 1144 Kašperk 1 (9).

 

Trasa 1141 – okres Klatovy – Peklo - Sedlo Ždánov 0,5 (0,5) CT 1140 Kašperské Hory, Cikánka 2 (2,5).

 

Trasa 1143 okres Klatovy - Ždánov křižovatka CT 1140 Ždánov 4 (4) CT 1140.

 

Trasa 1144 okres Klatovy – Žlíbek CT 1140 Záluží hájovna 4 (4) Pohorsko 0,5 (4,5).

 

Trasa 1201 vede okresem Prachatice z Vimperku přes Nový Dvůr do Studence v délce 23 km.

Okres Klatovy – Studenec - Červená rozc. 4 (4) Kašperské Hory 3 (7).

 

Trasa 2014 – okres Domažlice – Domažlice - Stráž, rozc. 4 (4) Nová Pasečnice 6 (10) Česká Kubice, rozc. 4 (14) CT 36, 2015 Ovčí vrch (CZ/D) 6 (20) Furth im Wald (D) 4 (24) Všeruby (CZ/D) 12 (36) CT 3 Všeruby, rozc. 1 (37) CT 36, 2015, 3 Brůdek 4 (41) Prapořiště 3 (44) CT 3 Kout na Šumavě 3 (47) CT 2193, 2194 Starý Klíčov 4 (51) Domažlice, žst 4 (55) Domažlice 1 (56) CT 3.

 

Trasa 2015 - okres Domažlice - Česká Kubice, rozc. CT 36, 2014 Spálenec 3 (3) Maxov, rozc. 3 (6) CT 36 Všeruby, rozc. 5 (11) CT 3, 36, 2014.

 

Trasa 2031 pásová červená – okres Klatovy – Velhartice CT 332, 2033, 2091, 2095 Cihelna 4 (4) CT 2087, 2092 Svojšice 2 (6) Svojšice (potůček) 1 (7) CT 2078 Odolenov 1 (8) Sušice 4 (12) CT 305, 313, 331.

 

Trasa 2032 pásová červená – okres Klatovy - Bradné rozc. CT 2037 Březí 2,5 (2,5) Brtský Mlýn 1,5 (4) CT 2048 Brtí rozc. 1 (5) CT 2048 Víteň 1 (6) Na Strašidle 2 (8) Krotějov 1 (9) CT 2035 Patraska 1 (10) CT 2035.

 

Trasa 2033 – okres Klatovy - Běšiny CT 332, 2031, 2036, 2038, 2048, 2094, 2095 Hubenov 2 (2) CT 332 Podolí 2 (4) Podolský Mlýn 4 (8) CT 2036 Velhartice 5 (13) CT 332, 2031, 2091, 2095 Zahálka 1,5 (14,5) CT 332 Čeletice 3,5 (18) CT 332, 2092, 2094 Jarkovice 1,5 (19,5) CT 2037, 2094 Chotěšov 3,5 (23) Nemilkov 2 (25) CT 332, 2094 Rajský Mlýn 2,5 (27,5) CT 2037, 2094, 2095 Úloh 3 (30,5) CT 332, 2095 Běšiny 2,5 (33).

 

Trasa 2034 – okres Klatovy - Javorná CT 2037, 2093 Keply 4,5 (4,5) CT 332, 2079, 2093, 2199 Stará Huť 2 (6,5) CT 332 U Obrázku rozc. 2 (8,5) CT 332 Suché Studánky 4 (12,5) CT 2053, 2093 Šukačka 7,5 (20) Hamerské údolí 2 (22) Javorná 2 (24).

 

Trasa 2035 – okres Klatovy – Opálka CT 2048 Krotějov 4,5 (4,5) CT 2032 Patraska 1,5 (6) CT 2032 Divišovice 1 (7) CT 2093 Datelov 3 (10) Děpoltice 2 (12) CT 2047, 2096.

 

Trasa 2036 pásová zelená – okres Klatovy - Běšiny CT 2033, 2038, 2048, 2094, 2095, 332 Podolský Mlýn 3,5 (3,5) CT 2033 Střítež 2 (5,5) CT 2097 Jindřichovice 2,5 (8) Mlázovy 2 (10) CT 2041, 2097, 305.

 

Trasa 2037 – okres Klatovy - Javorná CT 2034, 2093 Svinná 5,5 (5,5) Bradné rozc. 3,5 (9) CT 2032 Čachrov 2 (11) Rajský Mlýn 2,5 (13,5) CT 2033, 2094, 2095 Dobřemilice 2,5 (16) Jarkovice 3,5 (19,5) CT 2033, 2094 Javorná 4,5 (24).

 

Trasa 2038 pásová bílá– okres Klatovy - Klenová, Lehom 3 (3) Strážov 2 (5) CT 2048 Lukavice 2 (7) Kozí 3 (10) Běšiny 2 (12) CT 332, 2033, 2036, 2048, 2094, 2095.

 

Trasa 2039 –okres Plzeň jih – Šťáhlavy CT 2128, 31 Šťáhlavice 3 (3) Kornatice 5 (8) Mešno 3 (11) Spálené Poříčí 5 (16) CT 2040, 2146 Hořehledy 5 (21) Nové Mitrovice 5 (26) CT 2147 Železný Újezd, rozc. 2 (28) CT 2149 Čížkov 3 (31) Radošice 4 (35) Mladý Smolivec 3 (38) CT 2046, 31.

 

Trasa 2040 – okres Plzeň jih – Ždírec CT 31 Žďár, rozc. 1 (1) CT 2149 Smederov 1 (2) Struhaře 5 (7) CT 2147 Spálené Poříčí 4 (11) CT 2039, 2146.

 

Trasa 2041 – okres Plzeň jih – Dvorec CT 31 Klášter 4 (4) Nepomuk 2 (6) CT 2042 Soběsuky 6 (12) Neurazy 5 (17) Lovčice 4 (21) CT 2162 okres Klatovy – Plánice 4 (25) Nová Plánice 3 (28) CT 2080, 2082 Číhaň 5 (33) Lukoviště, křiž. 4 (37) CT 305 Mlázovy 1 (38) CT 2036, 305 Kolinec 3 (41) CT 2082, 2086, 2092.

 

Trasa 2042 okres Plzeň jih – Nepomuk CT 2041 Žinkovy 6 (6) CT 2143 Radkovice 4 (10) okres Klatovy – Měčín 3 (13) CT 2082 Nedanice 3 (16) Hráz 3 (19) Švihov 5 (24) CT 2099, 332 Před Švihovem 1 (25) CT 332 Chlumská 5 (30) Chudenice 4 (34) CT 2099 Lučice 2 (36) CT 305 Chocomyšl 3 (3) CT 305 okres Domažlice - Únějovice 1 (40) Všepadly 3 (43) CT 2192 Úboč 1 (44) Němčice 3 (47) CT 2194 Vejpřahy, křiž. 2 (49) CT 2051, 2093 Kdyně, nám. 4 (53) CT 3 Kdyně, žst 1 (54) CT 3, 2195 Prapořiště 1 (55) CT 3.

 

Trasa 2046 – okres Plzeň jih - Mladý Smolivec CT 2039, 31 Chloumek 3 (3) Kasejovice 3 (6) Řesanice 3 (9) CT 2161 Oselce 3 (12) Nekvasovy 4 (16) Milčice 4 (20) CT 2162 okres Klatovy – Olšany 2 (22) CT 2162 Pačejov žst 1 (23) Pačejov 2 (25) CT 2075 Třebomyslice 4 (29) CT 2163 Horažďovice 4 (33) CT 1069, 312.

 

Trasa 2047 – okres Klatovy – Nýrsko CT 33, 2048, 2049, 2050, 2052 Dešenice 4 (4) Děpoltice 4 (8) CT 2035, 2096.

 

Trasa 2048 – okres Klatovy – Nýrsko CT 33, 2047, 2049, 2050, 2052 Hodousice 2 (2) Blata 3 (5) CT 2096 Opálka 3 (8) CT 2035 Strážov 4 (12) CT 2038 Brtí rozc. 2,5 (14,5) CT 2032 Brtský Mlýn 1 (15,5) CT 2032 Hořákov 2 (17,5) Běšiny 5 (22,5) CT 332, 2033, 2036, 2038, 2094, 2095.

 

Trasa 2049 – okres Klatovy – Nýrsko CT 33, 2047, 2048, 2050, 2052 Stará Lhota 3 (3) CT 33 Pod Hraničářem 4 (7) Zadní Chalupy 2 (9) CT 2055 Gubrův Dvorec 4 (13) CT 3.

 

Trasa 2050 – okres Klatovy – Nýrsko CT 33, 2047, 2048, 2049, 2052 Chudenín 3 (3) Přední Fleky 5 (8) CT 2055 Přední Fleky CZ/D 1 (9).

 

Trasa 2051 - okres Domažlice – Orlovice CT 2088 Chodská Lhota 4 (4) Hluboká 2 (6) Branišov 2,5 (8,5) Vejpřahy (křiž.) 2,5 (11) CT 2042, 2193 Mezholezy 4 (15) CT 2192, 2194.

 

Trasa 2052 – okres Klatovy – Klatovy CT 33, 305, 332 Tajanov 2 (2) CT 305, 332 Bezděkov 4 (6) Janovice nad Úhlavou 4 (10) Veselí 2 (12) CT 2088 Úborsko 3 (15) Bystřice nad Úhlavou 3 (18) Nýrsko 3 (21) CT 33, 2047, 2048, 2049, 2050.

 

Trasa 2053 – okres Klatovy - Suché Studánky CT 2034, 2093 Nad Děpoltovicemi 5 (5) Zelená Lhota 5 (10) CT 2100 Hamerský Dvůr 2 (12) CT 33.

 

Trasa 2054 - okres Klatovy - Klatovy lázně CT 305 Beňovy 2 (2) Lomec 2 (4) Loreta 2 (6) CT 2035.

 

Trasa 2055 – okres Klatovy - Liščí hájovnaLiščí 2 (2) Přední Fleky 2 (4) CT 2050 Svatá Kateřina 3 (7) Svatá Kateřina CZ/D 2 (9) Zadní Chalupy 5 (14) CT 2049 Lovečné 6 (20) Stateček 3 (23) Černé jezero 5 (28) Špičák 4 (32) CT 33, 2100.

 

Trasa 2072 – okres Klatovy - Železná Ruda CT 2113, 33 Alžbětín 3 (3).

 

Trasa 2075 – okres Klatovy - Pačejov CT 2046 Břežany 4 (4) CT 2077 Hradešice 4 (8) CT 2077 Vlkonice 3 (11) Budětice 2 (13) CT 2084.

 

Trasa 2077 – okres Klatovy - Velenovy CT 2080 Těchonice 2 (2) Neprochovy 2 (4) Břežany 3 (7) CT 2075 Malý Bor 4 (11) CT 2163 Týnec, rozc. 2 (13) CT 2111 Hradešice 4 (17) CT 2075 Červený Mlýn 2 (19) Otěšín rozc. 3 (22) CT 2080.

 

Trasa 2078 – okres Klatovy – Hrádek CT 305 Svojšice (potůček) 4 (4) CT 2031.

 

Trasa 2079 – okres Klatovy - Sušice, Šumavy CT 331 Žikov 5 (5) Petrovice u Sušice 2 (7) CT 2087, 2101, 2109 Vojetice 1 (8) CT 2101 Rovná 3 (11) Kochánov 2 (13) Keply 2 (15) CT 332, 2034, 2093.

 

Trasa 2080 – okres Klatovy - Čejkovy CT 305, 2084 Nalžovské Hory 5 (5) CT 2091 Velenovy 3 (8) Zborovy 4 (12) CT 2083 Plánice 4 (16) CT 2041, 2082 Vítkovice 4 (20) Kroměždice 2 (22) Bolešiny 3 (25) Čínov (křiž.) 4 (29) CT 305.

 

 

Trasa 2082 – okres Klatovy - Měčín CT 2042 Petrovice 4 (4) Němčice 2 (6) CT 2081 Újezd 3 (9) Plánice 5 (14) CT 2041, 2080 Plánice křiž. 1 (15) Hnačov 3 (18) Zavlekov 4 (22) Suchá 1 (23) CT 305 Buršice 1 (24) CT 305 Kolinec 4 (28) CT 2041, 2086, 2092.

 

Trasa 2083 – okres Klatovy - Zborovy CT 2080 Žďár 3 (3) Strážovice 4 (7) Pačejov žst. 2 (9) CT 2046.

 

Trasa 2084 – okres Klatovy - Žichovice CT 312 Rabí 2 (2) Budětice 3 (5) CT 2075 Lipová Lhota 3 (8) Tedražice 3 (11) CT 305 Čejkovy 3 (14) CT 305, 2080 Zbynice 2 (16) CT 305 Čermná 2 (18) CT 2085, 2091.

 

Trasa 2085 – okres Klatovy - Čermná CT 2084, 2091 Čermná kemp 1 (1).

 

Trasa 2086 – okres Klatovy - Ústaleč CT 305, 2091 U dřevěné boudy rozc. 4 (4) CT 2091 Kolinec 2 (6) CT 2041, 2082, 2092 Ujčín 3 (9) Tajanov (pam.) 2 (11) Malonice 2 (13) Javoří 3 (16).

 

Trasa 2087 – okres Klatovy – Radešov CT 331 Malý Radkov 3 (3) Kundratice 3 (6) CT 2108 Hartmanice 1 (7) Dolní Chlum 3 (10) Těšov 3 (13) Mochov 2 (15) Jiřičná 5 (20) Petrovice u Sušice 2 (22) CT 2079, 2101, 2109 Cihelna 5 (27) CT 2031, 2092.

 

Trasa 2088 - okres Klatovy – Veselí CT 2052 Spoutov 4 (4) Dlažov 2 (6) Miletice 1 (7) CT 2089 Libkov 2 (9) CT 2192 okres Domažlice - U Běhařova 3 (12) CT 2089 Pocínovice 2 (14) Orlovice 4 (18) CT 2051.

 

Trasa 2089 - okres Klatovy - U Běhařova CT 2088 Běhařov 1 (1) Miletice 2 (3) CT 2088.

 

Trasa 2091 – okres Klatovy – Velhartice CT 332, 2031, 2033, 2095 Drouhavec 3 (3) CT 2092 Hory Matky Boží 1 (4) CT 2092 Nad Pozorkou 2 (6) Kašovice 3 (9) Čermná 2 (11) CT 2084, 2085 U dřevěné boudy rozc 2 (13) CT 2086 Ústaleč 3 (16) CT 305, 2086 Letovy 3 (19) Nalžovské Hory 2 (21) CT 2080.

 

Trasa 2092 – okres Klatovy – Čeletice CT332, 2033, 2094 Zámyšl 1 (1) CT 2092 Hlavňovice 2 (3) Přestanice 2 (5) CT 2109 Cihelna 2 (7) CT 2031, 2092. Drouhavec 2 (9) CT 2091 Hory Matky Boží 1 (10) CT 2091 Kolinec 4 (14) CT 2041, 2082, 2086.

 

Trasa 2093 pásová červená – okres Klatovy – Divišovice CT 2035 Suché Studánky 5 (5) CT 2034, 2053 Šukačka 1 (6) Hamerské Údolí 2 (8) Javorná 1 (9) CT 2034, 2037 Keply 4 (13) CT 332, 2034, 2079, 2199.

 

Trasa 2094 pásová modrá – okres Klatovy – Běšiny CT 332, 2033, 2036, 2038, 2048, 2095 Úloh 3 (3) CT 2033, 2095, 332 Rajský Mlýn 2,5 (5,5) CT 2033, 2037, 2095 Nemilkov 2,5 (8) CT 2033, 332 Chotěšov 1 (9) CT 2095 Jarkovice 3,5 (12,5) CT 2033, 2037 Čeletice 1,5 (14) CT 332, 2033, 2092, 332

 

Trasa 2095 pásová červená – okres Klatovy – Běšiny CT 332, 2033, 2036, 2038, 2048, 2094 Úloh 3 (3) CT 2033, 2094, 332 Rajský Mlýn 2,5 (5,5) CT 2033, 2037, 2094 Pohodnice 2 (7,5) Chotěšov 1,5 (9) CT 2094 Kouklovna 2 (11) Velhartice 1,5 (12,5) CT 332, 2031, 2033, 2091.

 

Trasa 2096 pásová modrá – okres Klatovy – Blata CT 2048 Děpoltice 4 (4) CT 2035, 2047 Na Drahách 2,5 (8,5).

 

Trasa 2097 pásová zelená – okres Klatovy - Kostel Sv. BartolomějeTržek 0,5 (0,5) Střítež 3 (3,5) CT 2036 Sluhov 2,5 (6) Boříkovy 1,5 (7,5) Mlázovy 2,5 (10) CT 305, 2036, 2041.

 

Trasa 2099 – okres Klatovy – Drslavice CT 305 Řakom 2 (2) Dolany 3 (5) CT 332 Balkovy 3 (8) Chudenice 4 (12) CT 2042 Křenice 5 (17) Ježovy rozc. 3 (20) Mezihoří 4 (24) Švihov 2 (26) CT 332, 2042.

 

Trasa 2100 – okres Klatovy – Špičák CT 33, 2055 Pod Můstkem 6 (6) Hojsova Stráž 1 (7) Jižní Stráň 4 (11) Zelená Lhota 5 (16) CT 2053 Prenet 2 (18) Můstek 6 (24) Pancíř 4 (28) Špičák 2 (30).

 

Trasa 2101 – okres Klatovy - Petrovice u Sušice CT 2079, 2087, 2109 Vojetice 1 (1) CT 2079 Zvíkov 4 (5) Zámyšl 2 (7) CT 2092.

 

Trasa 2108 – okres Klatovy – Kundratice CT 2087 Pavlínov 2,5 (2,5) Anín 2,5 (5) CT 331.

 

Trasa 2109 - okres Klatovy - Petrovice u Sušice CT 2079, 2087, 2101 Libětice 2 (2) Přestanice 2 (4) CT 2092.

 

Trasa 2111 – okres Klatovy - Velké Hydčice CT 312 Hliněný Újezd 2 (2) Týnec rozc. 1 (3) CT 2077.

 

Trasa 2113 pásová červená – okres Klatovy – Modrava CT 33, 1023 Rybárna 2,5 (2,5) CT 2122 Javoří Pila 3 (5,5) CT 2117 Zelená hora 3,5 (9) CT 2118 Předěl 2,5 (11,5) Liščí díra 3 (14,5) Slunečná 2,5 (17) Prášily 1 (18) CT 33 Horní Ždánidla 3 (21) Laka rozc. 5 (26) Hůrka 2 (28) CT 2115, 2119 Rudská křižovatka 1 (29) CT 2119 Zámecký les 6 (35) Debrník 2 (37) Železná Ruda 1,5 (38,5) CT 33, 2072.

 

Trasa 2114 pásová modrá – okres Klatovy – Rechle - Schätzův les 3 (3) CT 2117 Plavební kanál 0,5 (3,5) CT 2117 Hakešická cesta 3 (6,5) CT 2122 Pod Kostelním vrchem 2 (8,5) CT 2121 Mosau 2 (10,5) U Sedla 3 (13,5) Srní 2,5 (16) CT 2121, 33.

 

Trasa 2115 pásová modrá – okres Klatovy - Nová Hůrka CT 33 Hůrka rozc. 2 (2) CT 2119 Hůrka 0,5 (2,5) CT 2113, 2119.

 

Trasa 2116 pásová modrá – okres Klatovy - Gerlova Huť CT 33, 2120 Pod Sklářským vrchem 2,5 (2,5) Medvědí jámy 3,5 (6).

 

Trasa 2117 pásová zelená – okres Klatovy - Javoří Pila CT 2113 Pod Oblíkem 2 (2) CT 2122 Tříjezerní slať 0,5 (2,5) CT 2122 Plavební kanál 3,5 (6) CT 2114 Schätzův les 0,5 (6,5) CT 2114 Rokyta rozc. 0,5 (7) CT 33.

 

Trasa 2118 pásová zelená – okres Klatovy - Dobré VodyStodůlky 5 (5) Velký Bor 2,5 (7,5) Zelená hora 4,5 (12) CT 2113.

 

Trasa 2119 pásová zelená – okres Klatovy - Popelní domky - Rudská křižovatka 5,5 (5,5) CT 2113 Hůrka 1 (6,5) CT 2113, 2115 Hůrka rozc. 0,5 (7) CT 2115 Prášilský potok 4,5 (11,5).

 

 

Trasa 2120 pásová bílá – okres Klatovy - Pamferova Huť - Nad Pošťákem 2 (2) Gerlova Huť 3,5 (5,5) CT 33, 2116.

 

Trasa 2121 pásová bílá – okres Klatovy – Srní CT 33, 2114 Pod Kostelním vrchem 2,5 (2,5) CT 2114.

 

Trasa 2122 pásová bílá – okres Klatovy - Hakešická cesta CT 2114 Pod Oblíkem 2 (2) CT 2117 Tříjezerní slať 0,5 (5) CT 2117 Rybárna 1 (3,5) CT 2113.

 

Trasa 2123 pásová bílá – okres Klatovy - Horská Kvilda CT 331, 1042 Zlatá Studna 2,5 (2,5) Zhůří 3,5 (6).

 

Trasa 2124 – okres Plzeň jih – Ejpovice CT 3 Tymákov, rozc. 4 (4) CT 2127 Sedlec 4 (8) Starý Plzenec 3 (11) CT 31 odb. na Šťáhlavy 1 (12) Losiná, rozc. 2 (14) CT 2126 Sv. Vojtěch, rozc. 2 (16) CT 2128 Nebílovy 3 (19) Prusiny, rozc. 1 (20) CT 2125 Netunice, rozc. 1 (21) CT 2125 Háje 3 (24) Vodokrty 2 (26) Pod Kaštany 3 (29) Přeštice (nám.) 2 (31) Přeštice žst 1 (32).

 

Trasa 2125 – okres Plzeň město - Plzeň, Tyršův most CT 3 Plzeň Radobyčice 3 (3) CT 2151 okres Plzeň jih - Útušice 2 (5) Štěnovice 2 (7) Čižice 3 (10) CT 2128 Prusiny, rozc. 3 (13) CT 2124 Netunice, rozc. 2 (15) CT 2124, 2190 Střížovice 1 (16) CT 2143 Chouzovy 2 (18) Olešná 3 (21) Nezvěstice 1 (22) CT 31.

 

Trasa 2126 – okres Plzeň jih - Plzeň, Černice CT 2151 Losiná 4 (4) Losiná, rozc. 2 (6) CT 2124.

 

Trasa 2127 - okres Rokycany - Rokycany západ CT 3 Svatý Martin odb. 5 (5) CT 2154 Tymákov, rozc. 5 (10) CT 2124 Letkov 3 (13) okres Plzeň jih -  Plzeň Božkov východ 2 (15) CT 2151 Plzeň Božkov 1 (16) Plzeň, Lobzy 2 (18).

 

Trasa 2128 – okres Plzeň jih – Čižice CT 2125 Sv. Vojtěch, rozc. 4 (4) CT 2124 Chválenice 2 (6) Nezbavětice 2 (8) Šťáhlavy 2 (10) CT 31, 2039.

 

Trasa 2138 začíná v okrese Cheb v Mariánských Lázních na rozcestí U Krakonoše a pokračuje v délce 3 kilometrů do Vlkovic.

Okres Tachov – Vlkovice - Pístov, odb. k mohyle 4 (4) Pístov, odb. D.Kramolín 2 (6) Michalovy Hory 5 (11) CT 2205 Výškov 2 (13) Planá u Mar. Lázní 3 (16) Planá u Mar. Lázní, žst. 2 (18) CT 2167 Nahý Újezdec rozc. 5 (23) CT 2169 Nahý Újezdec 1 (24) CT 2169 Lom u Tachova 2 (26) Vilémov 2 (28) CT 2200 Tachov (plynárna) 1 (29) Tachov, žst. 1 (30) Tachov, Masarykova 1 (31) Tachov, Rokycanova 1 (32) CT 36, 2200 Mýto, rozc. 3 (35) Studánka, rozc. I. 1 (36) CT 2172 Studánka, rozc. II. 1 (37) CT 2172 Pastviny, rozc. 3 (40) CT 2172 Lesná 2 (42) Randesvous (háj.) 5 (47) CT 2171 Pod Červeným vrchem 4 (51) CT 2170 Přední Zahájí (CZ/D) 2 (53).

 

Trasa 2138a – okres Tachov - Randesvous (háj.)Ostrůvek 3 (3).

 

Trasa 2141 – okres Domažlice - Horšovský TýnMašovice 4 (4) Meclov 3 (7) Otov 4 (11) Vlkanov 3 (14) Šitboř 2 (16) Mnichov 2 (18) Sezemín 3 (21) Šídlákov 4 (25) Rybník 5 (30) CT 36 Švarcava 4 (34).

 

Trasa 2143 – okres Plzeň jih – Zdemyslice CT 31 Vlčtejn 2 (2) Chlum 2 (4) Střížovice 2 (6) CT 2125 Hadovka 3 (9) Únětice 1 (10) CT 2144 Chocenický Újezd 2 (12) Drahkov, rozc. 2 (14) CT 2145 Letiny 3 (17) Svárkov, rozc. 2 (19) CT 2148, 2150 Buč (hájovna) 1 (20) Ovčín 2 (22) Žinkovy 2 (24) CT 2042.

 

Trasa 2144 – okres Plzeň jih – Únětice CT 2143 Seč 3 (3) Blovice 3 (6) CT 31, 2147.

 

Trasa 2145 – okres Plzeň jih - Drahkov, rozc. CT 2143 Bzí, rozc. 2 (2) CT 2150 Chocenice 2 (4) Hladoměř 2 (6) Vlčice, rozc. 2 (8) CT 31.

 

Trasa 2146 – okres Plzeň jih - Žákava, rozc. CT 31 Štítov 4 (4) Karlov 2 (6) Spálené Poříčí 2 (8) CT 2039, 2040.

 

Trasa 2147 – okres Plzeň jih – Blovice CT 31, 2144 Bohušov 2 (2) Struhaře 3 (5) CT 2040 Nechanice 4 (9) Nové Mitrovice 3 (12) CT 2039 Planiny 2 (14) Borovno, rozc. 3 (17) Vísky 3 (20) okres Rokycany - Skořice, rozc. 4 (4) CT 2251 Mirošov, nám. 5 (29) CT 2154 Mirošov žst 2 (31) Dobřív 2 (33) CT 3, 2251.

 

Trasa 2148 – okres Plzeň jih - Svárkov, rozc. CT 2143, 2150 Jarov 3 (3) Měcholupy 2 (5) Myť, rozc. 5 (10) CT 31.

 

Trasa 2149 – okres Plzeň jih - Železný Újezd, rozc. CT 2039 Přešín 3 (3) Louňová 4 (7) Žďár, rozc. 2 (9) CT 2040.

 

Trasa 2150 – okres Plzeň jih - Bzí, rozc. CT 2145 Kopaniny, rozc. 3 (3) Částkov 1 (4) Svárkov, rozc. 1 (5) CT 2143, 2148.

 

Trasa 2151 okres Plzeň město - Plzeň Doubravka, Svatý Jiří CT 3 Plzeň Bukovec 2 (2) CT 3 Plzeň Červený Hrádek 3 (5) CT 3 Plzeň Božkov východ 3 (8) CT 2127 Plzeň Koterov 4 (12) CT 31 Plzeň Černice 3 (15) CT 2126 Plzeň Radobyčice 2 (17) CT 2125 Plzeň Litice 3 (20) Plzeň přehrada České údolí 1 (21) CT 3 Plzeň Valcha 1 (22) Plzeň Nová Hospoda 3 (25) CT 2258 Plzeň Křimice 4 (29) CT 37 Plzeň Křimice východ 2 (31) CT 37 Plzeň Radčice 1 (32) Plzeň Košutka 3 (35) U Četníka 4 (39) CT 35 Kovářovo pole 2 (41) CT 35 Třemošná žel. zast. 2 (43) Plzeň Bolevec arboretum 2 (45) Plzeň Bílá Hora 3 (48) Plzeň Doubravka, Svatý Jiří 2 (50) CT 3.

 

Trasa 2153 – okres Rokycany – TěněCheznovice 2 (2) Kařízek, rybník Němec 4 (6) Kařízek žst 1 (7) Mýto 3 (10) Těškov 4 (14) Pod Radčem rozc. 4 (18) Habr 5 (23) Volduchy, rozc. 3 (26) CT 2157 Osek 2 (28) Litohlavy 3 (31) Smědčice 5 (36) Chrást 3 (39).

 

Trasa 2154 – okres Rokycany - Rokycany západ CT 2127 Svatý Martin, odb. 5 (5) CT 2127 Svidná (hájovna, odbočka) 3 (8) zámek Kozel 3 (11) Hádek hájovna 4 (15) U Nevidu rozc.3 (18) Mirošov náměstí 4 (22) CT 2147.

 

Trasa 2157 – okres Rokycany - Volduchy rozc. CT 2153 Svojkovice rozc. 3 (3) CT 2158 Borek rozc. 2 (5) CT 2158 Polesí Žďár 2 (7) Hůrecká cesta 4 (11) Dobřív, Melmatěj 2 (13) CT 3.

 

Trasa 2158 – okres Rokycany - Rokycany bazén CT 3 Borek rozc. 3 (3) CT 2157 Svojkovice rozc. 2 (5) CT 2157 Holoubkov žst 5 (10) Medový Újezd 2 (12) Strašice, Smolárna 5 (17) CT 3.

 

 

Trasa 2161 – okres Klatovy - Řesanice CT 2046 Chanovice 5 (5) CT 2162 Starý Budětín rozc. 2 (7) CT 2162 Svéradice 3 (10) CT 2163 Babín 4 (14) Horažďovice Předměstí 2 (16) CT 312.

 

Trasa 2162 – okres Klatovy - Kadov CT 1064 Starý Budětín rozc. 3 (3) CT 2161 Chanovice 2 (5) CT 2161 Defurovy Lažany 4 (9)  Kvášňovice 3 (12) Olšany 2 (14) CT 2046 Milčice 2 (16) CT 2046 Myslív rozc. 2 (18) Myslív 1 (19) Polánka 3 (22) Pohoří 3 (25) CT 2199 Lovčice 2 (27) CT 2041.

 

Trasa 2163 – okres Klatovy - Malý Bor CT 2077 Třebomyslice 3 (3) CT 2046 Velký Bor 3 (6) Svéradice 3 (9) CT 2161.

Pokračuje do Čečelovic v okrese Strakonice v délce 5 kilometrů.

 

Trasa 2166 – okres Plzeň - jih Přeštice, žst. CT 2124, 2185 - Žerovice 2 (2) CT 2185 Dnešice 5 (7) CT 3 Černotín 4 (11) Losina 3 (14) Chotěšov 2 (16) Chotěšov, klášter 2 (18) Jelení vrch 2 (20) Nýřany, DIOSS 3 (23) Blanice rozc. 2 (25) Rochlov 2 (27) CT 2004 Úlice, rozc. 5 (32).

 

Trasa 2167 – okres Tachov - Staré Sedliště CT 2172 Tisová 3 (3) Kumpolec, odb. 3 (6) Nad Klíčovem, rozc. 1 (7) CT 2168 Kočov 4 (11) Ústí 2 (13) Brod nad Tichou 4 (17) CT 2169 Planá, čistička 3 (20) Planá u Mar. Lázní, žst 1 (21).21)

 

Trasa 2168 – okres Tachov - Nad Klíčovem, rozc. CT 2167 Oldřichov, rozc. 3 (3) CT 2200.

 

Trasa 2169 – okres Tachov - Pomezná CZ/D - Pavlův Studenec 1 (1) CT 2170 Branka 4 (5) CT 2170 Obora, odb. 1 (6) Halže, rozc. 4 (10) CT 36 Ctiboř 2 (12) Březí 3 (15) CT 2202 Nahý Újezdec 5 (20) CT 2138 Nahý Újezdec, rozc. 1 (21) CT 2138 Brod nad Tichou 4 (25) CT 2169.

 

Trasa 2170 – okres Tachov – Branka CT 2169 Hraničná 4 (4) Pavlův Studenec 4 (8) CT 2169 Pavlova Huť 3 (11) CT 2173 Pod Vašíčkem 4 (15) Zlatý Potok, rozc. I. 2 (17) Pod Ostrůvkem 1 (18) CT 2171 Pod Červeným vrchem 4 (22) CT 2138.

 

Trasa 2171 – okres Tachov - Pod Ostrůvkem CT 2170 Ostrůvek 3 (3) Randesvous (háj.) 2 (5) CT 2138 Pod Dlouhým vrchem 7 (12) CT 2173 Lesná, odb. 1 (13) Mýto, Lužní potok 3 (16) Světce, rozc. 4 (20) CT 36.

 

Trasa 2172 – okres Tachov - Staré Sedliště CT 2167 Úšava 1 (1) Maršovy Chody 3 (4) CT 36 Dlouhý Újezd 2 (6) Studánka, rozc. II. 3 (9) CT 2138 Studánka, rozc. I. 1 (10) CT 2138 Mýto, odb. 3 (13) Pastviny, rozc. 3 (16) CT 2138 U Sv. Anny, rozc. 5 (21) CT 36.

 

Trasa 2173 – okres Tachov - Pavlova Huť CT 2170 Pod Dlouhým vrchem 4 (4) CT 2171.

 

Trasa 2185 – okres Domažlice - Staňkov - Krchleby 3 (3) Zelený Háj 2 (5) CT 3 - okres Plzeň - jih Buková 3 (8) Hráz 2 (10) Ptenín 1 (11) Otěšice, rozc. 4 (15) CT 38 Soběkury 4 (19) CT 3 Oplot 2 (21) Žerovice 3 (24) CT 2166 Přeštice, žst. 2 (26) CT 2124, 2166.

 

Trasa 2186 – okres Plzeň - jih Roupov, rozc. CT 38Dlouhá Louka 2 (2) Lužany, rozc 2 (4) Příchovice, rozc. II 3 (7) CT 2188 Radkovice 3 (10) Horšice 3 (13) CT 2189 Luh 1 (14) CT 2191 Chlumec 3 (17) – okres Klatovy Měčín 3 (20) CT 2042, 2082, 2188.

 

Trasa 2187 – okres Plzeň - jih Letiny CT 2143, 2189Libákovice 3 (3) Řenče 3 (6) CT 2188 Vodokrty 3 (9) CT 2124 Dolní Lukavice 4 (13) CT 2190 Horní Lukavice 2 (15) Chlumčany, rozc. 3 (18) Chlumčany, žst. 2 (20).

 

Trasa 2188 – okres Klatovy Měčín CT 2042, 2082, 2186 – okres Plzeň - jih Malinec 2 (2) Kbel, rozc. 1 (3) CT 2191 Vlčí 2 (5) Hloupensko 2 (7) CT 2189 Zálesí 1 (8) Příchovice, rozc. II 2,5 (10,5) CT 2186 Příchovice, rozc. I 0,5 (11) Kucíny 2 (13) Plevňov 2 (15) Řenče 2 (17) CT 2187 Hadovka 2 (19) CT 2143.

 

Trasa 2189 – okres Plzeň - jih Hloupensko CT 2188Henigarov 1 (1) Horšice 2 (3) CT 2186 Újezd 2 (5) Letiny 4 (9) CT 2143, 2187.

 

Trasa 2190 – okres Plzeň - jih Přeštice, nám. CT 2124Dolní Lukavice 4 (4) CT 2187 Lišice 2 (6) Předenice 3 (9) Netunice, rozc. 2 (11) CT 2124, 2125.

 

Trasa 2191 – okres Plzeň - jih Kbel, rozc. CT 2188Luh 4 (4) CT 2186 Týniště 2 (6).

 

Trasa 2192 – okres Domažlice – Všepadly CT 2042 Černíkov 5 (5) Mezholezy 2 (7) CT 2051, 2194 Úsilov 2 (9) Vílov 2 (11) Nevděk, odb. 4 (15) CT 2193 Libkov  2 (17) CT 2088.

 

Trasa 2193 – okres Domažlice - Nevděk, odb. CT 2192 Modlín 3 (3) Vejpřahy (křiž.) 6 (9) CT 2042, 2051 Podzámčí, rozc. 3 (12) CT 3 Kout na Šumavě 2 (14) CT 2014, 2194.

 

Trasa 2194 – okres Domažlice - Kout na Šumavě CT 2014, 2193 Nad Novým Dvorem, rozc. 2 (2) CT 3 Oprechtice 2 (4) Němčice 4 (8) CT 2042 Mezholezy 3 (11) CT 2051, 2192.

 

Trasa 2195 – okres Domažlice - Kdyně, žst CT 3, 2042 Nová Ves 3 (3) Hyršov 4 (7) Pomezí 2 (9).

 

Trasa 2199 – okres Klatovy - Pohoří CT 2162 Štipoklasy 3 (3) Nehodiv 2 (5) Loužná rozc. 1 (6) Loužná 1 (7) Strážovice rozc. 3 (10) Kochánov 2 (13) Keply 2 (15) CT 332, 2034, 2093.

 

Trasa 2200 - okres Tachov -Tachov, kluziště - Tachov, Chodská 2 (2) CT 36 Tachov, Rokycanova 1 (3) CT 36, 2138 Oldřichov, rozc. 2 (5) CT 2168 Vilémov 2 (7) CT 2138 Hejčák, rybník 3 (10) Tachov, kluziště 2 (12).

 

Trasa 2201 – okres Tachov - Žďár CT 36 Chodský Újezd rozc. 5 (5) CT 2202 Chodský Újezd 1 (6) CT 2202 Zadní Chodov 4 (10) Trstěnice 3 (13).

Pokračuje okresem  Cheb k rozcestí U Panského vrchu v délce 6 kilometrů.

 

Trasa 2202 – okres Tachov - Březí CT 2169 Chodský Újezd 3 (3) CT 2201 Chodský Újezd rozc. 1 (4) CT 2201 Marcela (odb.) 2 (6) Jalový Dvůr rozc. 3 (9).

 

Trasa 2203 – okres Tachov - Vrbice u Stříbra CT 306 Benešovice 4 (4) CT 2211 Peklo rozc. 4 (8) CT 2222 Nový Dvůr rozc. 1 (9) CT 2222 Lobzy 1 (10) Dolní Plezom 2 (12) Pod Stodolou 3 (15) Damnov 3 (18).

 

Trasa 2204 – Plzeň – Rochlov - Rochlov rozc. 2 (2) Sulislav rozc. 7 (9) CT 2210 Sulislav žst 2 (11) Vranov 1 (12) Svinná 2 (14) Stříbro 4 (18) CT 2214, 306.

                       

Trasa 2205 – okres Tachov - Michalovy Hory CT 2138 Křínov 7 (7) CT 2206 Kořen 3 (10) CT 2206, 2224 Třebel rozc. 5 (15) Třebel 1 (16) Německý mlýn, rozc. 7 (23) CT 2222.

 

Trasa 2206 – okres Tachov - Planá u Mariánských Lázní CT 2138 Otín 4 (4) Křínov 2 (6) CT 2205 Kořen 2 (8) CT 2205, 2224 Olbramov 3 (11) CT 2212 Zádub 3 (14) CT 2216 Na Hermě 1 (15) CT 2216 Kokašice 3 (18) CT 2213, 2218 Konstantinovy Lázně 3 (21) CT 306, 2220 Okrouhlé Hradiště rozc. 3 (24) CT 306 Šipín 4 (28) Šipín rozc. 1 (29) CT 2214.

 

Trasa 2207 – okres Tachov – Výrov CT 2211 Borovany 3 (3) Bor 6 (9) CT 2240 Doly 4 (13) Mchov odb. 2 (15) Labuť 6 (21) Bohuslav 1 (22) CT 2236 Hošťka 5 (27) CT 36 Nové Domky 3 (30) CT 2238 Nová Knížecí Huť 8 (38) CT 2138.

 

Trasa 2208 – okres Tachov – Hanov CT 2212, 2216, 2224 Domaslavičky 3 (3) Pěkovice 2 (5) okres Karlovy Vary – Křepkovice 2 (7) CT 2212 Loučky 3 (10) CT 306 okres Tachov – Zahrádka 1 (11) CT 306 Staré Sedlo 3 (14) okres Karlovy Vary - Křivce rozc. 3 (17) CT 2219 okres Tachov – Bezdružice  4 (21) CT 306, 2213, 2214, 2218, 2221.

 

Trasa 2209 – okres Tachov – Nedražice CT 306 Krtín 2 (2) Skapce 2 (4) Zhoř 3 (7) CT 2223 Telice 3 (10) Kopec 2 (12) Prostiboř 1 (13) CT 2211.

 

Trasa 2210 – okres Tachov - Sulislav rozc. CT 2204 Nový Dvůr 4 (4) Žďár rozc. 2 (6).

 

Trasa 2211 – okres Tachov – Prostiboř CT 2209 Brod u Stříbra 6 (6) Výrov 2 (8) CT 2207 Výrov rozc. 2 (10) CT 2222 Benešovice 3 (13) CT 2203 Lom u Stříbra 2 (15) Svojšín 3 (18) CT 2212, 2222.

 

Trasa 2212 – okres Karlovy Vary - Klášter Teplá CT 352 Křepkovice 3 (3) CT 2208 Hanov 4 (7) CT 2208, 2216, 2224 okres Tachov – Lestkov 4 (11) Dolní Víska 3 (14) Olbramov 2 (16) CT 2206 Černošín 3 (19) CT 2215, 2220 U Křížku 3 (22) Svojšín 4 (26) CT 2211, 2222.

 

Trasa 2213 - okres Tachov – Bezdružice CT 306, 2208, 2214, 2218, 2221 Dolní Polžice 2 (2) CT 2218 Kokašice 3 (5) CT 2206, 2218 Na Hadovce 1 (6) CT 2220 Strahov 1 (7) CT 2225 Horní Kozolupy 2 (9) CT 2215 Slavice 3 (12) Záchlumí 2 (14) CT 2222 Víchov 3 (17) Otročín 2 (19) Svojšín rozc. 4 (23) CT 2222.

 

Trasa 2214 – okres Tachov – Stříbro CT 306, 2204 Butov, rozc. 7 (7) CT 2222 Malovice (13) Erpužice 2 (15) Trpisty 3 (18) CT 2215 Sviňomazy 2 (20) Sviňomazský vrch rozc. 1 (21) CT 2215 Úterský potok 3 (24) CT 2215 Mydlovary 1 (25) okres Plzeň sever - Šipín rozc. 1 (26) CT 2206 Pakoslav 2 (28) Ostrov u Bezdružic 5 (33) Potín 4 (37) okres Tachov – Bezdružice 3 (40) CT 306, 2208, 2213, 2218, 2221.

 

Trasa 2215 – okres Tachov – Trpisty CT 2214 Horské Domky 2 (2) Úterský potok 2 (4) CT 2214 Sviňomazský vrch rozc. 3 (7) CT 2214 Rochlov 1 (8) CT 306 Cebiv 2 (10) Horní Kozolupy 3 (13) CT 2213 U Silnice 1 (14) CT 2216 Liběvice 2 (16) Černošín 2 (18) CT 2212, 2220.

 

Trasa 2116 – okres Tachov – Hanov CT 2208, 2212, 2224 Zhořec rozc. 2 (2) CT 2219 Domaslav 5 (7) Na Hermě 1 (8) CT 2206 Zádub 2 (10) CT 2206 Vlčkov rozc. 1 (11) CT 2220 U Silnice 2 (13) CT 2215 Spáleniště 4 (17) CT 2222.

 

Trasa 2217 – okres Tachov – Kostelec CT 306 Senětice 3 (3) Kočovská hájovna 3 (6) Úhlavka rozc. 1 (7) CT 2223.

 

Trasa 2218 – okres Tachov – Bezdružice CT 306, 2208, 2213, 2214, 2221 Nová Ves 2 (2) Staré Lázně 1 (3) CT 306 Dolní Polžice 2 (5) CT 2213 Kohoutov 3 (8) Krasíkov 3 (11) Kokašice 1 (12) CT 2206, 2213.

 

Trasa 2219 – okres Tachov - Zhořec rozc. CT 2216 Zhořec 2 (2) Kamýk rozc. 1 (3) CT 306 Nový Dvůr 3 (6) Křivce rozc. 2 (8) CT 2208.

 

Trasa 2220 – okres Tachov – Černošín CT 2212, 2215 Drahovice 2 (2) Vlčkov rozc. 3 (5) CT 2216 Vlčkov 1 (6) Na Hadovce 4 (10) CT 2213 Břetislav 1 (11) Konstantinovy Lázně 1 (12) CT 2206, 306.

 

Trasa 2221 – okres Tachov – Bezdružice CT 306, 2208, 2213, 2214, 2218 Olešovice 6 (6) Úterý 2 (8) CT 352.

 

Trasa 2222 – okres Tachov - Výrov rozc. CT 2211 Holostřevy 3 (3) Peklo rozc. 2 (5) CT 2203 Nový Dvůr rozc. 2 (7) CT 2203 Nynkov 2 (9) Olešín 3 (12) Olešín žst 2 (14) Německý Mlýn rozc. 2 (16) CT 2205 Svojšín 6 (22) CT 2211, 2212 Svojšín rozc. 1 (23) CT 2213 Pytlov 3 (26) Spáleniště 2 (28) CT 2216 Záchlumí 2 (30) CT 2213 Kšice 4 (34) CT 306 Únehle 2 (36) Butov rozc. 3 (39) CT 2214 Butov 1 (40).

 

Trasa 2223 – okres Tachov – JivjanyZhoř 4 (4) CT 2209 Milevo  3 (7) Úhlavka rozc. 1 (8) CT 2217 Kladruby 3 (11) CT 306.

 

Trasa 2224 – okres Tachov – Kořen CT 2205, 2206 Stan 2 (2) Vysoké Jamné 2 (4) Hostičkov 2 (6) Hanov 4 (10) CT 2208, 2212, 2216.

 

Trasa 2225 – okres Tachov – Strahov CT 2213 Machařov 2 (2) Okrouhlé Hradiště 2 (4) CT 306.

 

Trasa 2232 – okres Plzeň - sever Nečtiny CT 352 - Zhořec 5 (5) Vlkošov 2 (7) Buč 3 (10)  CT 2233.

Pokračuje okresem Karlovy Vary do Otročína v délce 25 kilometrů.

 

Trasa 2235 – okres Tachov – Dubec CT 37 Třemešné 2 (2) Nová Ves 5 (7) CT 2237 Diana 6 (13) CT 2239, 36.

 

Trasa 2236 – okres Tachov – Přimda CT 2237, 2238, 2239 Bohuslav 5 (5) CT 2207.

 

Trasa 2237 – okres Tachov – Nová Ves CT 2235 Málkov odb. 3 (3) U Prokopce rozc. 2 (5) CT 2238, 2239 Přimda 2 (7) CT 2236, 2238, 2239.

 

Trasa 2238 – okres Tachov - Staré Sedlo CT 37 Bonětice 3 (3) Stráž 4 (7) CT 2240 Kundratice 6 (13) Přimda rozc. 2 (15) Přimda 3 (18) CT 2236, 2237, 2239 U Prokopce rozc. 2 (20) CT 2237, 2239 Pod Ovčím vrchem rozc. 1 (21) CT 2239 Svatá Kateřina 5 (26) CT 36 Rozvadov 3 (29) Nové Domky 3 (32) CT 2207 Hraničky 3 (35) Jedlina křiž. 3 (38) Přední Zahájí 3 (41) CT 2138.

 

Trasa 2239 – okres Tachov - Přimda CT 2236, 2237, 2238 U Prokopce rozc. 2 (2) CT 2237, 2238 Pod Ovčím vrchem rozc. 1 (3) CT 2238 Apolenský příkop 4 (7) Diana 2 (9) CT 2235, 36.

 

Trasa 2240 – okres Tachov - Bor CT 2207 Stráž 5 (5) CT 2238 Borek 4 (9) CT 37.

 

Trasa 2251 – okres Rokycany – Skořice rozc. CT 2147 Dobřív 5 (5) CT 3, 2147.

 

Trasa 2258 – okres Plzeň město Nová Hospoda CT 2151 – okres Plzeň sever Vejprnice 3  (3) Nová Ves 5 (11) Důl Hugo 1 (12) CT 3.

 

Trasa 2259 – okres Plzeň sever Vochov CT 37 - Vejprnice 4 (4) CT 2258 Sulkov 2 (6) Nová Ves 5 (11) Důl Hugo 1 (12) CT 3.

 

Trasa 2260 – okres Plzeň sever – Mladotice zast. CT 352 Podhrázský mlýn 2 (2) Šebíkov 4 (6) Mariánská Týnice křiž. 6 (12) CT 2264 Mariánská Týnice 1 (13) CT 2261 Kralovice 2 (15) CT 2261 Hradecko 4 (19) CT 2265 Kůzová 5 (24) Smrk 1 (25) Velká Chmelištná 3 (28) Soseň 4 (32) CT 351.

 

Trasa 2261 – okres Plzeň sever – Rabštejn nad Střelou CT 351 Nový Dvůr 3 (3) Žihle 5 (8) Přehořov 3 (11) Potvorov 2 (13) Bílov 3 (16) Sedlec 1 (17) Mariánská Týnice 4 (21) CT 2260 Kralovice 2 (23) CT 2260 Buček křiž. 4 (27) 2263 Lednice 2 (29) CT 352..

 

Trasa 2262 – okres okres Plzeň sever - Pláně CT 352 Hvozd 4 (4) Dvůr Libenov 3 (7) CT 35.

 

Trasa 2263 – okres Plzeň sever - Buček křiž. CT 2261 Buček 2 (2) Rohy 5 (7) Rakolusky 3 (10).

 

Trasa 2264 – okres Plzeň sever - Mariánská Týnice křiž. CT 2260 Výrov 3 (3) Babiná křiž. 4 (7) CT 352.

 

Trasa 2265 – okres Plzeň sever - Hradecko CT 2260 Kožlany 3 (3) Hedčany 3 (6) Slatina 5 (11) CT 0043.

 

Trasa 2280 – okres Domažlice Bělá nad Radbuzou CT 37, 2281 U Bystřice 2 (2) CT 37 Bystřice 2 (4) Ostrov, rozc. 6 (10) CT 2282 Šidlákov 2 (12) CT 2282 Závist, rozc. 4 (16) CT 2141 Novosedelské Hutě 6 (22) Nemanice 1 (23) CT 36, 2281, 2287.

 

Trasa 2281 – okres Domažlice Bělá nad Radbuzou CT 37, 2280 – Újezd Sv. Kříže 2 (2) Hostouň 3 (5) Mutěnín 3 (8) Drahonín 3 (11) Hvožďany 3 (14) CT 2282 Mnichov 1 (15) CT 2141 Pivoň 2 (17) Vranov 2 (19) CT 2283 Stará Huť 5 (24) Nemanice 2 (26) CT 36, 2280, 2287.

 

Trasa 2282 – okres Domažlice Hvožďany, rozc. CT 2141 - Hvožďany 2 (2) CT 2281 Načetín 2 (4) Šidlákov 3 (7) CT 2280 Ostrov, rozc. 2 (9) 2280 Rybník 2 (11) CT 36, 2141.

 

Trasa 2283 – okres Domažlice Vranov CT 2281 - Díly 6 (6) Klenčí pod Čerchovem 3 (9) CT 2287.

 

Trasa 2287 – okres Domažlice Lísková, rozc. CT 36 - Nemanice 2 (2) CT 36, 2280, 2281 Černá Řeka 3 (5) Capartice 3 (8) Výhledy 2 (10) Klenčí pod Čerchovem 3 (13) CT 2283 Dlouhý mlýn 3 (16) Ždánov 1 (17) Luženice 4 (21).

 

 

 

Pro KČT Plzeňského kraje připravil Josef Sýkora, sykora.kctbolevec@seznam.cz , aktualizace 3.9.2011