logo_KCT_1

 

Klub českých turistů, oblast Plzeňského kraje

www.plzenskykraj.kct.cz

facebook-logo_50

Veleslavínova 30, 301 00 Plzeň

Úřední dny:

každé 1. a 3. úterý v měsíci (mimo letní měsíce) od 15.30 do 17.00 hodin

kontakt:

Pavla Kindelmannová

sekretářka, hospodářka
Sokolovská 39, 323 00 Plzeň, tel. 736 754 140

 

OBLASTNÍ VÝBOR

Josef SÝKORA

Předseda,
klasifikátor, databáze

tel. 739 043 827

sykora.kctbolevec@seznam.cz

Karel KAŠPAR

Místopředseda, značení,

styk s CHKO Český les

tel. 739 578 951

karelkaspar46@seznam.cz

Václav Zykmund

Místopředseda

tel. 606 300 679

v.zykmund@volny.cz

Pavla KINDELMANNOVÁ

Výkonná sekretářka, hospodářka

tel. 736 754 140

-

Věra Melounová

 

tel. 377 375 429, 723 940 104

melounova.v@seznam.cz

Helena SEDLÁČKOVÁ

Program

tel. 371 591 604, 604 308 085

hela314@seznam.cz

Petr Pola

Klasifikátor

tel. 605 737 448

pola.petr@tiscali.cz

Miroslav Dřízhal

Kalendář

tel. 737 042 595

miradrizhal@seznam.cz

Zdeněk WEIGL

Síň slávy

tel. 606 746 882

baronw@seznam.cz

KONTROLNÍ KOMISE

Miluše PRŮŠOVÁ  

Předsedkyně RK  

tel. 371 596 249, 601 355 395

prusovi@gmail.com

Břetislav STEIDL    

Člen RK                 

tel. 377 855 567, 723 173 804  

steidlbretislav@centrum.cz

Jiří Zápotocký

Člen RK

tel. 736 754 456

zapotocky.fobz@seznam.cz

 

  KRAJSKÁ KOMISE ZNAČENÍ PLZEŇSKÉHO KRAJE

ing. Vladislav SAJDL
předseda KKZ

Rokycanova 1060/II, 337 01 Rokycany, 

tel. 736 754 141

sajvla@seznam.cz

Jiří MAREŠ
mapař, web KČT Plz. kraje

Waltrova 39, 318 00 Plzeň
tel. 736  754 179, zam.: 377 481 224

trasy@centrum.cz

Jiří ČENGERY
práce s počítačem

Severní 723, 348 15 Planá
tel. 374 792 113, 736 754 147

j.cengery@seznam.cz

Karel KAŠPAR
skladník

Husova 141, 349 01 Stříbro
tel. 736 754 163

karelkaspar46@seznam.cz

Václav Motlík

lyžařské značení

Pod Vrškem 710/II, 339 01 Klatovy

tel. 736 754 133

vaclav.motlik@seznam.cz

Marie ŠIMONOVÁ
hospodářka

5. května  518, 341 01 Horažďovice
tel. 736 754 561

marie.simon@seznam.cz

 

PŘEDSEDOVÉ ZNAČKAŘSKÝCH OBVODŮ

PLZEŇ - sever

Jiří ZÁPOTOCKÝ

Pařížská 1,

301 00 Plzeň

736 754 456

zapotocky.fobz@seznam.cz

PLZEŃ - JIH

Tomáš VÁCHAL

U Rybníka 528,

330 21 Líně

724 007 606

dv55@seznam.cz

Rokycany

Ing. Vladislav Sajdl

Rokycanova 1060

337 01 Rokycany

736 754 141

sajvla@seznam.cz

TACHOV

František KONČELÍK

Fučíkova 480,

348 15 Planá

736 754 167

koncelik8@seznam.cz

KLATOVY

Ing. Tomáš Háša

Rybníčky 61//II

339 01 Klatovy

605 174 302, 376 311 907

rybnicky61@email.cz

SUŠICE

Marie ŠIMONOVÁ

5. května  518,

341 01 Horažďovice

736 754 561

marie.simon@seznam.cz

DOMAŽLICE

Václav PECL

Domažlická 236,

345 43 Koloveč

722 478 607

vape50@seznam.cz       

 

ODBORY KČT V PLZEŇSKÉM KRAJI

reg. číslo

odbor*)

jméno a adresa předsedy

telefon
mobil

e-mail

104 401

Domažlice

Mgr. Petr Matějka,
Mánesova 512, 344 01 Domažlice

379 724 600
724 088 949

matejkapetr.do@gmail.com

104 402

Bělá nad Radbuzou

Jiří Mach, Školní 341,

345 26 Bělá nad Radbuzou

776 751 433

vvvkctbela@seznam.cz

104 403

Kdyně

Lubomír Zlámal, Dělnická 540,

345 06 Kdyně

607 276 047

kct.turisti.kdyne@seznam.cz

104 405

Toužim

Ludmila Běhavá,
Sídliště 413, 364 01 Toužim

353 312 181
724 175 133

ludbehava@seznam.cz

104 406

Horažďovice

Jiří Zich,
Jiráskova 707, 341 01 Horažďovice

737 751 617

gjzichovi@seznam.cz

104 407

Sušice

Alena Švarcová,

Sirkařská 973, 342 01 Sušice

728 088 146

alesva@seznam.cz

104 408

 Klatovy

Mgr. František Šanda,

Koldinova 396, 339 01 Klatovy 2

721 608 687

sanda.frantisek@seznam.cz  

104 409

Nýrsko

Josef Mayer,
Jiráskova 675, 340 22 Nýrsko

376 571 450

736 264 488

ic@mestonyrsko.cz

104 411

Bolevec Plzeň

Josef Sýkora,
Brněnská 43, 323 00 Plzeň

739 043 827

sykora.kctbolevec@seznam.cz

104 412

První plzeňský

Václav Zykmund,
Rabštejnská 34, 323 00 Plzeň

606 300 679

v.zykmund@volny.cz

104 416

Fakult. nemocnice v Plzni

Věra Melounová,

Stehlíkova 4, 301 00 Plzeň

371 428 973
723 940 104

melounova.V@seznam.cz

104 417  

OPTIMIST PLZEŇ

Julie Henzlová

608 521 938

kct.optimist@seznam.cz

104 418

 Prazdroj Plzeň

Vlasta Čižinská,

Skupova 51, 301 00 Plzeň

605 572 471

an.rybka@seznam.cz

104 419

Slavia VŠ Plzeň

Jiří Zápotocký,

Pařížská 1, 301 00 Plzeň

736 754 456

zapotocky.fobz@seznam.cz

104 421

Divadlo Plzeň

Jitka Moserová,
Americká 38a, 301 00 Plzeň

723 892 587

jitka.moserova@seznam.cz

104 422

Neslyšících Plzeň

Václav Novák,
Strážnická 7, 323 00 Plzeň

fax
377 520 838

 

104 423

Dobřany

Lubomír Kučera,
Pod Slovany 788, 334 41 Dobřany

377 972 697
723 328 636

lub.kucera.t@seznam.cz

104 424

Nepomuk

Helena Sedláčková,
Nádražní 314, 335 01 Nepomuk

371 591 604
604 308 085

hela314@seznam.cz

104 425

Chotěšov

Václav Mičan ml.

Plzeňská 190, 33214 Chotěšov

604 825 564

vasek.mican@seznam.cz

104 427

Úhlava

Karel Kokoška,
Havlíčkovo nám. 445, 334 01 Přeštice

604 943 984

kct-uhlava@seznam.cz

104 429

Líně

Karel Lukáš,

Hornická 171, 330 21 Líně

732 484 976

kctline@seznam.cz

104 430

Kralovice

Jitka Staňková,
U Sběrny 887, 331 41 Kralovice

373 397 562
604 514 969

f.o.v.st@seznam.cz

104 431

Třemošná

Václava Zavadilová,
Pionýrská 427, 330 11 Třemošná

607 939 650

zavadilova@cbox.cz

104 432

Rokycany

ing. Vladislav Sajdl,
Rokycanova 1060/II, 337 01 Rokycany

736 754 141

kct.rokycany@seznam.cz

104 433

Zbiroh

Vlastimil Vinš,
Muchova 455, 338 08 Zbiroh

371 784 657

 

104 434

Janov

ing. Petr Soubusta,
Na Okrouhlici 1229, 337 01 Rokycany

603 458 137

kct_janov@quick.cz

104 435

 Radnice

ing. Zdeněk Červený,
Lábkova 61, 318 00 Plzeň

731 064 996

cervena@volny.cz

104 436

 Planá

Karel Kašpar,
Husova 141, 349 01 Stříbro

739 578 951

karelkaspar46@seznam.cz

104 437

Stříbro

Pavel Buba,
Na Vinici 1089, 349 01 Stříbro

776 780 493

kct.stribro@seznam.cz

104 438

Tachov

Alena Mautnerová,
Školní 1328, 347 01 Tachov

374 721 516

737 357 370

alena.mautnerova@post.cz

*) Nejedná se o přesný název odboru, ale jen o zjednodušené označení. Rozhodující pro identifikaci je registrační číslo.

 

Turistické oddíly mládeže

Odbor KČT:

TOM

jméno a adresa předsedy

telefon
mobil

e-mail

104402

Bělá nad Radbuzou

oddíl ORLÍCI

Erika Koktová

Dlouhá 124, Bělá nad Radbuzou

732 357 028

erikakoktova@seznam.cz

104411

Bolevec Plzeň

4710 SATURN 1

Ivo Poduška

371 426 217

775 037 136

saturn.plzen@email.cz

4711 SATURN 2

Libuše Brabcová

377 534 049

721 521 245

 

4720 HYPERION

Iva Svobodová

 

 

104425

Chotěšov

4802 BOROVICE

Jana Skořená

Chotěšov 637, 332 14 Chotěšov

604 569 535

j.skorena@seznam.cz  

104427

Úhlava

20902 ÚHLAVA

Hana Žambůrková

Na Chmelnicích 1228, Přeštice

777 832 520

hzamburkova@seznam.cz

104430

Kralovice

4901 ŠIKULOVÉ

Karel Popel

Boženy Němcové 880, Kralovice

732 476 876

popel.karel@seznam.cz

aktualizováno: 18.5.2016

Veškeré změny laskavě ohlaste na sykora.kctbolevec@seznam.cz